Korporacyjne
Prezentacje Reportaż

Mam prawdziwą przyjemność przedstawić ofertę kosztorysową na zdjęcia korporacyjne dla potrzeb firmy.

1. Portrety prezesów dyrektorów i innych pracowników firmy (3 różne stylizacje inne tła, ubranie) sesja z udziałem makijażystki ca 30-40 ujęć od osoby w siedzibie firmy lub w studio w centrum warszawy na dowolnych tłach i aranżacjach. przekazanie wszystkich praw autorskich do wykonanych zdjęć na zawsze możliwość publikacji zdjęć bez dodatkowych kosztów w kraju i zagranicą w dowolnych mediach. cena od osoby 400.oo pln.

2. Obsługa fotograficzna działalności firmy (konferencje prasowe, spotkania, targi, imprezy plenerowe oraz inne eventy na terenie warszawy i okolic, cena 400.oo pln impreza ca. 1-2 godzin, przy 3-4 godzinnej imprezie ca 600.oo pln . w przypadku sesji zdjęciowej poza województwem mazowieckim dochodzą: koszty przejazdu, diety oraz ewentualnie noclegów

3. Reportaże z działalności firmy . nasze studio ma własną agencję modeli reklamowych "MAGIC" obecnie reprezentujemy ca 2000 modeli, osób w każdym wieku i wyglądzie. W związku z tym istnieje możliwość wykorzystania modeli przy sesjach z działalności firmy, co daje gwarancje, że zdjęcie bedzie zawsze do wykorzystania (zatrudnieni pracownicy mogą zmienić pracodawcę lub rządać dodatkowych honorariów za udział w sesjach) u nas honorarium ustala się na podstawie negociacji z działem modeli. Cena wykonania reportażu do negocjacji w zależności od zakresu i czasu sesji, przy założeniu 2000.oo pln za dzień + stylistki i makijażystki.

Zdjęcia są wykonywane aparatem cyfrowym wysokiej jakości. Dostarczamy zdjęcia nagrane na CD/DVD - wersja cyfrowa retuszowana o rozdzielczości ca 300dpi 18x24cm RGB jpeg oraz wersja internetowa w kompresji jpeg zdjęcia lekkie do przesyłania przez internet oraz index podglądowy do CD/DVD rom'u. Ta metoda oszczędza koszty skanowania i dystrybucji. posiadanie CD/DVD rom'u ze zdjęciami daje możliwość własnego kopiowania zdjęć bez pośrednictwa studia - tzn bez marży.

Zapraszam do obejrzenia naszej strony internetowej aktywny link poniżej. Tam prezentujemy moj dotychczasowy dorobek. "MAGIC MEDIA" działa na polskim rynku od 1995 r. posiadamy również tradycyjne portfolio w każej chwili dostępne do prezentacji.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Zapytać - to nic nie kosztuje.

Woody Ochnio

Prezentacje Reportaż

 

 

 
konkursy promocje Copyright © 2010 | Wersja strony 2003-2009
Kompozytorem utworu zamieszconego na stronie jest Krzysztof Gromek